Prezent na zakończenie szkoły

Koniec roku szkolnego, a wraz z nim zakończenie szkoły, czy to podstawówki technikum, czy liceum, to dobry moment, aby podziękować uczniom za wspólnie spędzony czas. i nie chodzi tu tylko o słowa, ale też o drobny upominek, który z pewnością sprawi im ogromną radość i zarazem będzie świetną pamiątką na długi czas. Zazwyczaj to nauczycielom wręcza się prezenty z tej okazji. Warto zrobić wyjątek. Jeżeli jesteś wychowawcą i właśnie szykujesz się do żegnania swoich uczniów, czy też zasłużenie, czy nie, obdaruj ich drobnym upominkiem.

Zawieszka dla uczniów

Co podarować uczniom na koniec szkoły?

Aby upominek na zakończenie szkoły był świetną pamiątką na długie lata, warto wybrać coś oryginalnego i przede wszystkim trwałego. Pomysłów dziś nie brakuje, a ile osób, tyle zazwyczaj różnych propozycji. W sprzedaży dostępne są przeróżne dyplomy, figurki, przypinki, medale i długopisy. Niektórzy nauczyciele obdarowują swoich uczniów książkami. Możliwości naprawdę jest wiele. Każdy nauczyciel może zdecydować się na coś zupełnie innego. I Ty również masz możliwość wyboru upominku, który Twoim zdaniem najbardziej spodoba się uczniom.

Jaki powinien być upominek dla uczniów na zakończenie szkoły?

Z tego, co widać powyżej, propozycji jest wiele, ale tak naprawdę prezent na zakończenie roku powinien być:

  • trwały, by był pamiątką na długie lata,
  • oryginalny, by zaciekawił obdarowanych,
  • miły, by sprawił im radość, gdy go dostaną.
Magnesy dla uczniów

Pytanie tylko, czy tak idealny prezent dla uczniów może być jednocześnie tani? Wydaje się, że nie, ale to nie prawda. Świetnym tego przykładem są drewniane upominki – statuetki, zawieszki oraz magnesy na lodówkę. Wykonane z wysokiej jakości drewna są bardzo trwałe, a więc mogą służyć przez wiele długich lat, jako fantastyczna pamiątka. W dodatku są oryginalne i w dzisiejszych czasach bardzo modne. Takiego prezentu z pewnością nie powstydzi się żaden uczeń. Do tego sprawiają radość. Jest bardzo miło dostać coś takiego, serce wycięte z drewna i w dodatku ciekawie wykończone miłym grawerem. A opcji wykończenia jest wiele, więc na pewno każdy nauczyciel znajdzie dla swoich uczniów idealny. Na grawer składa się efektowny obrazek i treść. Treść to zwykle słowa podziękowania za pracę w roku szkolnym, za wspólną naukę.

Jeżeli wciąż nie wiesz, co kupić dla uczniów na zakończenie roku szkolnego, na zakończenie szkoły, zapoznaj się z propozycjami na naszym blogu. Przeczytaj porady, dzięki którym od razu wpadniesz na pomysł, co im kupić.